Şirket Sunumu

Magnano, 2013 yılında sanayi ve akademik dünyanın işbirliğini hedefleyerek hem üretim hem de Ar-Ge alanında faaliyetlerde bulunmak üzere kurulmuştur. Özellikle tıbbi cihaz alanında önemli tecrübeye sahip kadrosuyla kendi Ar-Ge projelerini çalışmanın yanı sıra müşterilerine proje bazlı çalışmalarla da malzeme ve proses geliştirme konularında çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu ISO-10993 ‘ün gereksinimlerini karşılayan farklı malzemeler için (Pebax, Nylon11, PVC, PU) hidrofilik kaplama solüsyonlarını  müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Talebe göre, mevcut ürünlerin tedariği sağlanabildiği gibi, müşterinin isteğine göre kaplamalar ürüne veya prosese göre de uyarlanabilmektedir.

Hidrofilik kaplama solüsyonlarının tedariğinin yanı sıra müşterinin talebine ve ihtiyacına göre kendi tasarımı olan makine ve ekipmanlarla UV ya da ısı kurutmalı kaplama sistemlerinin yapımı ve kurulumu alanında da hizmet vermektedir.

Ayrıca yine kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu hidrojelleri yakın zamanda müşterilerinin hizmetine sunmaya hazırlanmaktadır.

Misyonumuz
Magnano’ nunmisyonu;
Endüstrinin istek ve beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarının karşılanması, sorunlarının çözülmesi için standartların gerektirdiği kalitede uygun çözümler üretirken yeni ürün ve malzemenin yanı sıra ileri teknolojiler geliştirmektir.

Vizyonumuz
Magnano’ nunvizyonu;
Başta hidrofilik kaplama solüsyonları olmak üzere ileri teknoloji malzemeleri (high-techmaterials) konusunda yapacağı çalışmalarla gerek yurtiçinde gerekse dünya genelinde tanınan, alanında öncü kuruluşlardan biri olmaktır.