Şirket Sunumu

Magnano, ürünler bölümünde belirtilen ürünleri satışı dışında müşterilerine kaplama geliştirme, kaplama doğrulama, kaplama prosesvalidasyonu, kaplama sistem (hem UV hem de ısı kurutmalı) kurulumu, kaplama proses geliştirme gibi konularda da hizmet vermektedir. Bu çalışmalar iki taraf arasında peşinen imzalanan gizlilik sözleşmesiyle iki tarafın da tüm hakları korunacak şekilde yürütülür. Bu alanda sağlanan tüm hizmetler Magnano 'nun güvencesi altındadır.

Kaplama Geliştirme:Magnano, ürünler bölümünde belirtilmiş olan hazır ürünlerin yanı sıra, talep doğrultusunda mevcut formülleri müşterinin prosesesine veya ürüne katmak istediği özellikler göre uyarlayabilmektedir ya da yeni formül geliştirebilmektedir. İhtiyaca göre kalıcılığın ön planda olduğu durumlarda kalıcılık arttırılmakta veya kayganlığın ön planda olduğu durumlarda kayganlık arttırılmaktadır.

Doğrulama Testleri:Kullanılacak olan solüsyonların prosese veya ürüne uygunlukları konusunda yapılacak doğrulama ve optimizasyon çalışmalarına müşterinin talebi doğrultusunda Magnano ekibi de dahil olmaktadır. Bu çalışmayla ürün için en uygun proses parametreleri belirlenir, solüsyonun ürün spesifikasyonlarını karşıladığı güvenli aralık belirlenir ayrıca solüsyon sarfiyatında kayıplar minimum orana indirilir. Kaplama Proses Validasyonu: Kaplama prosesinin Magnano tarafından kurulması ya da geliştirilmesi durumunda müşteri talebi doğrultusunda prosesvalidasyonu hizmeti de verilmektedir. Bu hizmet IQ, OQ, PQ çalışmaları içermektedir. Çalışmalar sırasındaMagnanoekibi solüsyonu kullanacak firmanın ekibiyle birlikte yer alır. IQ ve OQ çalışmaları Magnano 'nun sorumluluğunda yürütülürken PQ çalışması müşteri tarafından yürütülür Magano çalışmada destek olarak yer alır ve dokümantasyonunu yapar.

Kaplama Proses Kurulumu:Magnano kaplama prosesi kurulum hizmeti de vermektedir. Yeni proses kurmak isteyen müşterilerine ister ısı kurutmalı ister UV kurutmalı prosesleri, dizaynları Magnano 'ya ait ekipmanlarla kurulumu yaparak çalışır durumda teslim eder. Proses ekipmanları standart olmayıp müşterinin ihtiyacına göre dizayn edilir. Böylece en uygun maliyetle en uygun kalite ve proses koşulları elde edilir. Kaplama Proses Geliştirme: Magnano, var olan bir kaplama prosesinin hızlandırılması veya verimliliğinin arttırlması gibi iyileştrime çalışmalarında müşteri talebine bağlı olarak hizmet vermektedir. Bu çalışmalarda Magnano ekibi müşterinin ekibiyle birlikte çalışır ve söz konusu prosesin istenen hedeflere gelmesini sağlar.